Dlaczego Kamyk?

Drodzy Ósmoklasiści!

Szanowni Rodzice Ósmoklasistów!

Byłoby nam bardzo miło gościć Was w murach naszego liceum, zapoznać Was z naszymi nauczycielami i uczniami, oprowadzić po naszym budynku. Planowaliśmy spędzić z Wami dzień otwarty – niestety, nie można go było w tym roku zorganizować w takiej formie, jaka pozwoliłaby nam na bezpośredni kontakt.

Co nam pozostaje? Zaprezentować szkołę w filmiku. Mamy nadzieję, że pozwoli Wam to na obejrzenie budynku od zewnątrz, przejście się jego korytarzami, zajrzenie do pracowni, na forum, do patio, a także zwiedzenie sali gimnastycznej i obiektów sportowych. Trzeba sobie wyobrazić, że na co dzień ta przestrzeń tętni życiem…

Wszystkich ósmoklasitów zastanawiających się nad wyborem szkoły zapraszamy do obejrzenia prezentacji na temat LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego w Warszawie.

 

Aktualności

Dzień Dziecka

Wszystko, co było Twoim marzeniem,balon 3

Co jest i będzie w przyszłości,

Niech nie uleci z cichym wytchnieniem, 

Lecz niech się spełni w całości.

Naszym drogim Uczniom z okazji Święta Dzieci życzymy radości z odkrywania świata (gdy tylko będzie to możliwe), czerpania energii z natury i wiernych przyjaźni, szukania w sobie entuzjazmu i pasji do osiągania wymarzonych celów; postępowania w zgodzie z samym sobą i własnym systemem wartości.

Dyrekcja i nauczyciele LXX LO

Znak Jakości Szkoły 2020

Z przyjemnością informujemy,
że w najnowszym Rankingu Liceów Warszawskich Perspektywy 2020 zajmujemy 27. miejsce. Otrzymaliśmy też znak jakości - tytuł Złotej Szkoły 2020.

Certyfikat "Varsavianistyczna szkoła"

Znak Jakości Szkoły 2019

Znak jakości - Złote liceum 2016

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że LXX Liceum Ogólnokształcące im. A. Kamińskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019".

Raport z ewaluacji problemowej

logo npseo

Wymiana Polsko-Niemiecka
Wars i Sawa

Raport z ewaluacji zewnętrznej

Edukacyjna wartość dodana

api.ewd.edu.pl_polski.png