Dlaczego Kamyk?

Drodzy Ósmoklasiści!

Szanowni Rodzice Ósmoklasistów!

Byłoby nam bardzo miło gościć Was w murach naszego liceum, zapoznać Was z naszymi nauczycielami i uczniami, oprowadzić po naszym budynku. Planowaliśmy spędzić z Wami dzień otwarty – niestety, nie można go było w tym roku zorganizować w takiej formie, jaka pozwoliłaby nam na bezpośredni kontakt.

Co nam pozostaje? Zaprezentować szkołę w filmiku. Mamy nadzieję, że pozwoli Wam to na obejrzenie budynku od zewnątrz, przejście się jego korytarzami, zajrzenie do pracowni, na forum, do patio, a także zwiedzenie sali gimnastycznej i obiektów sportowych. Trzeba sobie wyobrazić, że na co dzień ta przestrzeń tętni życiem…

Wszystkich ósmoklasitów zastanawiających się nad wyborem szkoły zapraszamy do obejrzenia prezentacji na temat LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego w Warszawie.

 

Aktualności

Żegnamy Maturzystów

Drodzy Maturzyści!

Na kilka dni przed egzaminem maturalnym życzymy Wam samych sukcesów, otwartego i nieszablonowego patrzenia na świat, gotowości do podejmowania wyzwań.

Przez trzy lata daliście się poznać jako pomysłowi, radośni i pełni energii młodzi ludzie. Trzymamy za Was kciuki. Odwiedzajcie nas w Kamyku, żeby opowiedzieć o swoich osiągnięciach, dalszym życiu, o sobie za lat kilka, kilkanaście…

Powodzenia!!!  Wasi Wychowawcy

UCZNIOWIE KAMYKA ŻEGNAJĄ STARSZYCH KOLEGÓW I ŻYCZĄ POWODZENIA

film

W projekcie wzięli udział:

filmik ”Nauczyciel”
scenariusz i reżyseria: Anna Mazur 1Ag
wystąpiła: Antonina Woźniak

śpiew:
Natalia Kowalewska 2a
Kinga Roszczyk 2a
Weronika Molska 1Ap
Marcin Molski (absolwent)

kabaret:
Kuba Ornatek 1Bg

życzenia:
Zofia Lubik 2e (koordynacja)
Olgierd Ruszczak 2a (montaż)
uczniowie klas 1 i 2

Koordynator projektu:
Agnieszka Dróbkowska

Znak Jakości Szkoły 2020

Z przyjemnością informujemy,
że w najnowszym Rankingu Liceów Warszawskich Perspektywy 2020 zajmujemy 27. miejsce. Otrzymaliśmy też znak jakości - tytuł Złotej Szkoły 2020.

Certyfikat "Varsavianistyczna szkoła"

Znak Jakości Szkoły 2019

Znak jakości - Złote liceum 2016

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że LXX Liceum Ogólnokształcące im. A. Kamińskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019".

Raport z ewaluacji problemowej

logo npseo

Wymiana Polsko-Niemiecka
Wars i Sawa

Raport z ewaluacji zewnętrznej

Edukacyjna wartość dodana

api.ewd.edu.pl_polski.png