W dniach 17-19.12.2018 r. uczniowie z klas II b, II c i II d naszego liceum pod opieką p. Iwony Smolik uczestniczyli w projekcie informatyczno-językowym, który odbywał się w Instytucie Austriackim w Warszawie. Naszą szkołą partnerską była Fachschule für Informationstechnik w Wiedniu. W trakcie zajęć, razem z naszymi austriackimi kolegami i koleżankami, poznawaliśmy tajniki trudnej sztuki, jaką jest programowanie. Wszystko oczywiście po niemiecku! Nie zabrakło nam jednak czasu na wzajemne poznanie się i rekreację. Integracji sprzyjały długie rozmowy i wspólny obiad, podczas którego nasi austriaccy koledzy mogli rozkoszować się różnorakimi smakami polskiej kuchni. Długi spacer był okazją do zaprezentowania uroków naszego miasta. Nie zniechęcił nas nawet mróz! Czas szybko minął i z żalem musieliśmy rozstać się z nowymi kolegami. Nasze telefony szybko zaczęły rozładowywać się z powodu ilości wysyłanych wiadomości. Dobre wspomnienia zachęcają do kontaktu i już wiemy, że chcemy to doświadczenie powtórzyć za rok!

Znak Jakości Szkoły 2019

Znak jakości - Złote liceum 2016

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że LXX Liceum Ogólnokształcące im. A. Kamińskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019".

Raport z ewaluacji problemowej

logo npseo

Wymiana Polsko-Niemiecka