W dniu Święta Zmarłych uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w kweście na Powązkach Wojskowych. Coroczna zbiórka pieniędzy odbywa się m.in. pod patronatem Społecznego Komitetu Opieki nad Grobami Poległych Żołnierzy Batalionu Zośka.  Zebrane środki przeznaczone będą na utrzymanie kwatery, w której pochowany jest Patron naszej szkoły oraz bohaterowie jego książek - żołnierze Armii Krajowej.

Znak Jakości Szkoły 2020

Z przyjemnością informujemy,
że w najnowszym Rankingu Liceów Warszawskich Perspektywy 2020 zajmujemy 27. miejsce. Otrzymaliśmy też znak jakości - tytuł Złotej Szkoły 2020.

Certyfikat "Varsavianistyczna szkoła"

Znak Jakości Szkoły 2019

Znak jakości - Złote liceum 2016

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że LXX Liceum Ogólnokształcące im. A. Kamińskiego w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019".

Raport z ewaluacji problemowej

logo npseo

Wymiana Polsko-Niemiecka